STLQ015M12R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | STLQ015M12R |
Leírás | IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5 |
Gyártói standard átfutási idő | 24 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA SOT-23-5 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | STLQ015M12R modellek |
Kategória | Nyugalmi áram (Iq) 1.7 µA |
Gyrt. | Max. üzemi áram 2.4 µA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | PSRR 40dB ~ 15dB (1kHz ~ 100kHz) |
Alkatrész státusza Aktív | Vezérlési funkciók engedélyezés |
Kimeneti polaritás | Védelmi funkciók túláram, túl magas hőmérséklet |
Kimenet típusa | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C (TJ) |
Szabályozók száma 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Bemeneti feszültség (max.) 5,5V | Tokozás SC-74A, SOT-753 |
Kimeneti feszültség (min.) 1,2V | Gyártói tokozás SOT-23-5 |
Dropout feszültség (max.) 0,3V / 150mA | Alap típusszám |