STLQ015M12R
DigiKey raktári szám
497-16416-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-16416-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-16416-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STLQ015M12R
Leírás
IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA SOT-23-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STLQ015M12R modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
1.7 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
2.4 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
40dB ~ 15dB (1kHz ~ 100kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
1,2V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,3V / 150mA