STL8N10F7
DigiKey raktári szám
497-14991-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-14991-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-14991-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STL8N10F7
Leírás
MOSFET N-CH 100V POWERFLAT
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 35A (Tc) 3,5W (Ta), 50W (Ta) Felületszerelt PowerFlat™ (3,3x3,3)
EDA / CAD modellek
STL8N10F7 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,5V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
22 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2000 pF @ 50 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
3,5W (Ta), 50W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Gyártói tokozás
PowerFlat™ (3,3x3,3)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
20mohm / 4A, 10V