STL8DN10LF3 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | STL8DN10LF3 |
Leírás | MOSFET 2N-CH 100V 20A POWERFLAT |
Gyártói standard átfutási idő | 13 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | MOSFET tömb 100V 20A 70W Felületszerelt PowerFlat™ (5x6) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | STL8DN10LF3 modellek |
Kategória | Ugs(th) (Max) / Id 3V / 250µA |
Gyártó STMicroelectronics | Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs 20,5nC / 10V |
Sorozat | Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds 970pF / 25V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Max. teljesítmény 70W |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 175°C (TJ) |
Technológia MOSFET (fémoxid) | Típusjelölés autóipar |
Konfiguráció 2 N csatornás (dupla) | Minősítés AEC-Q101 |
FET jellegzetessége logikai FET | Rögzítés módja Felületszerelt |
Drain-source feszültség (Udss) 100V | Tokozás 8-VDFN |
Drain áram (Id) 25°C-on 20A | Gyártói tokozás PowerFlat™ (5x6) |
Rds On (max.) / Id, Ugs 35mohm / 4A, 10V | Alap típusszám |