STL70N4LLF5
DigiKey raktári szám
497-10575-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-10575-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-10575-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STL70N4LLF5
Leírás
MOSFET N-CH 40V 70A POWERFLAT
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 40 V 70A (Tc) 72W (Ta) Felületszerelt, hornyolt élű PowerFlat™ (5x6)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STL70N4LLF5 modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
13 nC @ 4.5 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±22V
Sorozat
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1800 pF @ 25 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Teljesítményveszteség (max.)
72W (Ta)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET típusa
Típusjelölés
autóipar
Technológia
Minősítés
AEC-Q101
Drain-source feszültség (Udss)
40 V
Rögzítés módja
Felületszerelt, hornyolt élű
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
PowerFlat™ (5x6)
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
6,5mohm / 9A, 10V
Alap típusszám
Ugs(th) (Max) / Id
1V / 250µA