STL3N10F7
DigiKey raktári szám
497-14993-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-14993-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-14993-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STL3N10F7
Leírás
MOSFET N-CH 100V 4A POWERFLAT
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 4A (Tc) 2,4W (Ta) Felületszerelt PowerFlat™ (2x2)
EDA / CAD modellek
STL3N10F7 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,5V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
7.8 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
408 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
2,4W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Gyártói tokozás
PowerFlat™ (2x2)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
70mohm / 2A, 10V