STL120N8F7
DigiKey raktári szám
497-16116-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-16116-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-16116-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STL120N8F7
Leírás
MOSFET N-CH 80V 120A POWERFLAT
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 80 V 120A (Tc) 4,8W (Ta), 140W (Ta) Felületszerelt PowerFlat™ (5x6)
EDA / CAD modellek
STL120N8F7 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
60 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
4570 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
4,8W (Ta), 140W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
80 V
Gyártói tokozás
PowerFlat™ (5x6)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
4,4mohm / 11,5A, 10V