STL10N3LLH5
DigiKey raktári szám
497-11843-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-11843-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-11843-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STL10N3LLH5
Leírás
MOSFET N-CH 30V 9A POWERFLAT
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 30 V 9A (Tc) 2W (Ta), 50W (Ta) Felületszerelt PowerFlat™ (3,3x3,3)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STL10N3LLH5 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,5V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
6 nC @ 4.5 V
Sorozat
Ugs (Max)
±22V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
900 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
2W (Ta), 50W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
30 V
Gyártói tokozás
PowerFlat™ (3,3x3,3)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
19mohm / 4,5A, 10V