STGIPS10K60A elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
STMicroelectronics
Raktáron: 49
Adatlap
Meghajtó modul IGBT 3 fázisú 600 V 10 A 25-DIP modul (0,993", 25,23mm)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
STGIPS10K60A
DigiKey raktári szám
497-10404-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STGIPS10K60A
Leírás
IGBT IPM 600V 10A 25-PWRDIP MOD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
STGIPS10K60A modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Áram
10 A
Feszültség
600 V
Sorozat
Szigetelési feszültség
2500VDC
Csomagolás
Csőtár
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Elavult
Tokozás
25-DIP modul (0,993", 25,23mm)