STGIPL20K60 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Meghajtó modul IGBT 3 fázisú 600 V 20 A 38-PowerDIP modul, eltolt lábak
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
38-SDIP Module
STGIPL20K60
DigiKey raktári szám
497-11869-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STGIPL20K60
Leírás
IGBT IPM 600V 20A 38-PWRDIP MOD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Áram
20 A
Feszültség
600 V
Sorozat
Szigetelési feszültség
2500VDC