STGIPL14K60 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Meghajtó modul IGBT 3 fázisú 600 V 14 A 38-PowerDIP modul, eltolt lábak
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
STGIPL14K60
DigiKey raktári szám
497-10571-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STGIPL14K60
Leírás
IGBT IPM 600V 14A 38-PWRDIP MOD
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
STGIPL14K60 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Áram
14 A
Gyártó
STMicroelectronics
Feszültség
600 V
Sorozat
Szigetelési feszültség
2500VDC