STGD7NB60ST4
DigiKey raktári szám
497-12594-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-12594-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-12594-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STGD7NB60ST4
Leírás
IGBT 600V 15A 55W DPAK
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
IGBT 600 V 15 A 55 W Felületszerelt DPAK
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STGD7NB60ST4 modellek
Kategória
Kapcsolási energia
3,5mJ (ki)
Gyártó
STMicroelectronics
Bemenet típusa
standard
Sorozat
Kapu töltés
33 nC
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Td (on/off) / 25°C
700ns/-
Alkatrész státusza
Aktív
Tesztelési körülmények
480V, 7A, 1kohm, 15V
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
600 V
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Max. kollektoráram (Ic)
15 A
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. kollektoráram (Icm)
60 A
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Uce(on) (max.) / Uge, Ic
1,6V / 15V, 7A
Gyártói tokozás
DPAK
Max. teljesítmény
55 W