STFI15N95K5
DigiKey raktári szám
497-17092-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STFI15N95K5
Leírás
MOSFET N-CH 950V 7.5A I2PAKFP
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 950 V 7,5A (Ta) 30W Furatszerelt TO-281 (I2PAKFP)
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 100µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
30 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±30V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
855 pF @ 10 V
Alkatrész státusza
Elavult
Teljesítményveszteség (max.)
30W
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
950 V
Gyártói tokozás
TO-281 (I2PAKFP)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
500mohm / 5,5A, 10V