STF8NM50N
DigiKey raktári szám
497-STF8NM50N-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STF8NM50N
Leírás
MOSFET N-CH 500V 5A TO220FP
Részletes leírás
N csatornás 500 V 5A (Tc) 20W (Ta) Furatszerelt TO-220FP
EDA / CAD modellek
STF8NM50N modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
14 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±25V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
364 pF @ 50 V
Teljesítményveszteség (max.)
20W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
500 V
Gyártói tokozás
TO-220FP
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
790mohm / 2,5A, 10V