STF20N90K5
DigiKey raktári szám
497-STF20N90K5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STF20N90K5
Leírás
MOSFET N-CH 900V 20A TO220FP
Részletes leírás
N csatornás 900 V 20A (Tc) 40W (Ta) Furatszerelt TO-220FP
EDA / CAD modellek
STF20N90K5 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 100µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
40 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±30V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1500 pF @ 100 V
Teljesítményveszteség (max.)
40W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
900 V
Gyártói tokozás
TO-220FP
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
250mohm / 10A, 10V