STF10N95K5
DigiKey raktári szám
497-14552-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STF10N95K5
Leírás
MOSFET N-CH 950V 8A TO220FP
Részletes leírás
N csatornás 950 V 8A (Tc) 30W (Ta) Furatszerelt TO-220FP
EDA / CAD modellek
STF10N95K5 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 100µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
22 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±30V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
630 pF @ 100 V
Teljesítményveszteség (max.)
30W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
950 V
Gyártói tokozás
TO-220FP
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
800mohm / 4A, 10V