STEVAL-ISA142V1
DigiKey raktári szám
497-14887-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STEVAL-ISA142V1
Leírás
EVAL BOARD FOR L6564
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
L6564 - AC/DC, Primer oldal 1 leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti áram
2,1A
Bemeneti feszültség
90 ~ 265VAC
Topológia
flyback
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
44kHz
Rendeltetés
AC/DC, Primer oldal
Kimenetek és azok típusa
1 leválasztott kimenet
Felhasznált IC vagy alkatrész
L6564
Kimeneti teljesítmény
50W
Alap típusszám
Kimeneti feszültség
24V