STEVAL-ISA055V2
DigiKey raktári szám
497-8220-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STEVAL-ISA055V2
Leírás
EVAL BOARD FOR ST1S12
Vevői azonosító
Részletes leírás
ST1S12 - DC/DC, Step-down 1 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti áram
700mA
Bemeneti feszültség
2,5V ~ 5,5V
Topológia
Buck
Alkatrész státusza
Elavult
Kapcsolási frekvencia
1,7MHz
Rendeltetés
DC/DC, Step-down
Kimenetek és azok típusa
1 nem leválasztott kimenet
Felhasznált IC vagy alkatrész
ST1S12
Kimeneti feszültség
3,3V