STEVAL-ISA055V1
DigiKey raktári szám
497-8219-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STEVAL-ISA055V1
Leírás
EVAL BOARD FOR ST1S12
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
ST1S12 - DC/DC, Step-down 1 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti áram
700mA
Gyártó
STMicroelectronics
Bemeneti feszültség
2,5V ~ 5,5V
Csomagolás
Doboz
Topológia
Buck
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
1,7MHz
Rendeltetés
DC/DC, Step-down
Tartalom
áramköri lap(ok)
Kimenetek és azok típusa
1 nem leválasztott kimenet
Felhasznált IC vagy alkatrész
ST1S12
Kimeneti feszültség
1,2V