STEF12H60MPUR
DigiKey raktári szám
497-STEF12H60MPURTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-STEF12H60MPURCT-ND - Vágott szalag (CT)
497-STEF12H60MPURDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STEF12H60MPUR
Leírás
IC ELECTRONIC FUSE 32QFN
Gyártói standard átfutási idő
44 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Elektronikus biztosíték Szabályozó 60A 32-QFN (5x5)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STEF12H60MPUR modellek
Kategória
Kimeneti áram
60A
Gyártó
STMicroelectronics
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
32-VFQFN szabadon lévő kontaktus
Funkció
Elektronikus biztosíték
Gyártói tokozás
32-QFN (5x5)
Bemeneti feszültség
8V ~ 15V