STD4NK100Z
DigiKey raktári szám
497-16035-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-16035-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-16035-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STD4NK100Z
Leírás
MOSFET N-CH 1000V 2.2A DPAK
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1000 V 2,2A (Tc) 90W (Ta) Felületszerelt DPAK
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STD4NK100Z modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
18 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±30V
Sorozat
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
601 pF @ 25 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Teljesítményveszteség (max.)
90W (Ta)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
FET típusa
Típusjelölés
autóipar
Technológia
Minősítés
AEC-Q101
Drain-source feszültség (Udss)
1000 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
DPAK
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
6,8ohm / 1,1A, 10V
Alap típusszám
Ugs(th) (Max) / Id
4,5V / 50µA