STD12NF06LT4
DigiKey raktári szám
497-2487-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-2487-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-2487-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STD12NF06LT4
Leírás
MOSFET N-CH 60V 12A DPAK
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 60 V 12A (Tc) 42,8W (Ta) Felületszerelt DPAK
EDA / CAD modellek
STD12NF06LT4 modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
10 nC @ 5 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±16V
Sorozat
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
350 pF @ 25 V
Digi-Reel®
Teljesítményveszteség (max.)
42,8W (Ta)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
FET típusa
Típusjelölés
autóipar
Technológia
Minősítés
AEC-Q101
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
DPAK
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
5V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
100mohm / 6A, 10V
Alap típusszám
Ugs(th) (Max) / Id
2V / 250µA