STD12NF06L-1
DigiKey raktári szám
497-6730-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STD12NF06L-1
Leírás
MOSFET N-CH 60V 12A IPAK
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 60 V 12A (Tc) 42,8W (Ta) Furatszerelt IPAK
EDA / CAD modellek
STD12NF06L-1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
10 nC @ 5 V
Sorozat
Ugs (Max)
±16V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
350 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
42,8W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Gyártói tokozás
IPAK
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
100mohm / 6A, 10V