STB20N90K5
DigiKey raktári szám
497-17086-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-17086-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-17086-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STB20N90K5
Leírás
MOSFET N-CH 900V 20A D2PAK
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 900 V 20A (Tc) 250W (Ta) Felületszerelt TO-263 (D2PAK)
EDA / CAD modellek
STB20N90K5 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 100µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
40 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±30V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1500 pF @ 100 V
Teljesítményveszteség (max.)
250W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
900 V
Gyártói tokozás
TO-263 (D2PAK)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
250mohm / 10A, 10V