ST730M33R
DigiKey raktári szám
497-ST730M33RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-ST730M33RCT-ND - Vágott szalag (CT)
497-ST730M33RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ST730M33R
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT-23-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ST730M33R modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
10 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
240 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB ~ 35dB (120Hz ~ 100kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
28V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
1,2V / 300mA