SPSGRFC-915
DigiKey raktári szám
497-17226-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SPSGRFC-915
Leírás
RF TXRX MOD ISM<1GHZU.FL SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Általános ISM < 1GHz Adó-vevő modul 915MHz antenna nélkül, U.FL Felületszerelt
Kategória
Soros interfészek
SPI
Gyrt.
Antenna típusa
antenna nélkül, U.FL
Csomagolás
Tálca
Felhasznált IC vagy alkatrész
SPIRIT1
Alkatrész státusza
Elavult
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Vételi áram
10mA
RF család / szabvány
Általános ISM < 1GHz
Adási áram
22mA
Moduláció
2FSK, ASK, GFSK, MSK, OOK
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvencia
915MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C