SMM4F24A-TR
DigiKey raktári szám
497-7907-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-7907-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-7907-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMM4F24A-TR
Leírás
TVS DIODE 24VWM 50VC DO222-AA
Vevői azonosító
Részletes leírás
50V bilincs 46A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt DO222-AA
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMM4F24A-TR modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
46A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
1
Tokozás
DO-222AA
Ellenfeszültség (tip.)
24V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
26,6V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
50V