SMCJ33A-TR
DigiKey raktári szám
497-6520-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-6520-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-6520-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMCJ33A-TR
Leírás
TVS DIODE 33VWM 69.7VC SMC
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
69,7V bilincs 143A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SMC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMCJ33A-TR modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
143A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Sorozat
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
33V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
36,7V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
69,7V