SMBJ48A-TR
DigiKey raktári szám
497-12779-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-12779-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-12779-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMBJ48A-TR
Leírás
TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMB
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
77,4V bilincs 8,1A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMB
EDA / CAD modellek
SMBJ48A-TR modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
8,1A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
48V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
53,3V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
77,4V