SMBJ24CA-TR
DigiKey raktári szám
497-3141-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-3141-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-3141-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMBJ24CA-TR
Leírás
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMB
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
38,9V bilincs 16A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMB
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMBJ24CA-TR modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
16A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
1
Tokozás
DO-214AA, SMB
Ellenfeszültség (tip.)
24V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
26,7V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
38,9V