SMAJ6.5CA-TR
DigiKey raktári szám
497-7896-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-7896-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-7896-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ6.5CA-TR
Leírás
TVS DIODE 6.5VWM 14.5V DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
14,5V bilincs 160A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
EDA / CAD modellek
SMAJ6.5CA-TR modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
160A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
6,5V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
7,2V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
14,5V