SMAJ48A-TR
DigiKey raktári szám
497-14743-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-14743-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-14743-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ48A-TR
Leírás
TVS DIODE 48VWM 100VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100V bilincs 23A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMAJ48A-TR modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
23A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
1
Tokozás
DO-214AC, SMA
Ellenfeszültség (tip.)
48V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
53,3V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
100V