SMAJ15A-TR
DigiKey raktári szám
497-6504-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-6504-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-6504-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ15A-TR
Leírás
TVS DIODE 15VWM 32.5VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32,5V bilincs 71A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMAJ15A-TR modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
71A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
15V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
16,7V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
32,5V