SMAJ13A-TR
DigiKey raktári szám
497-12776-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-12776-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-12776-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ13A-TR
Leírás
TVS DIODE 13VWM 27.2VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
27,2V bilincs 85A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMAJ13A-TR modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
85A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
13V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
14,4V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
27,2V