SMA6J33CA-TR
DigiKey raktári szám
497-5933-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-5933-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-5933-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMA6J33CA-TR
Leírás
TVS DIODE 33VWM 60.8VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
60,8V bilincs 57A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMA6J33CA-TR modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
57A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Típus
Zener
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
1
Tokozás
DO-214AC, SMA
Ellenfeszültség (tip.)
33V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
36,7V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
60,8V