SMA6J26A-TR
DigiKey raktári szám
497-5929-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-5929-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-5929-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMA6J26A-TR
Leírás
TVS DIODE 26VWM 47.9VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47,9V bilincs 75A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMA6J26A-TR modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
75A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Ellenfeszültség (tip.)
26V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
28,9V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
47,9V