SM15T27AY
DigiKey raktári szám
497-SM15T27AYTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-SM15T27AYCT-ND - Vágott szalag (CT)
497-SM15T27AYDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM15T27AY
Leírás
TVS DIODE 23.1VWM 48.3VC SMC
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
48,3V bilincs 207A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SMC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SM15T27AY modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
207A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
23,1V
Átütési feszültség (min.)
25,7V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
48,3V