SM15T24AY
DigiKey raktári szám
497-10788-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-10788-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-10788-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SM15T24AY
Leírás
TVS DIODE 20.5VWM 42.8VC SMC
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
42,8V bilincs 234A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SMC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SM15T24AY modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
234A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
20,5V
Átütési feszültség (min.)
22,8V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
42,8V