SCTW100N65G2AG megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Microchip Technology
Raktáron: 101
Similar
Rohm Semiconductor
Raktáron: 1 150
Adatlap
Taiwan Semiconductor Corporation
Raktáron: 300
Adatlap
N csatornás 650 V 100A (Tc) 420W (Tc) Furatszerelt HiP247™
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SCTW100N65G2AG
DigiKey raktári szám
497-SCTW100N65G2AG-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SCTW100N65G2AG
Leírás
SICFET N-CH 650V 100A HIP247
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SCTW100N65G2AG modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
162 nC @ 18 V
Gyrt.
Ugs (Max)
+22V, -10V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3315 pF @ 520 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
420W (Tc)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 200°C (TJ)
Technológia
Típusjelölés
autóipar
Drain-source feszültség (Udss)
650 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
Rögzítés módja
Furatszerelt
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
18V
Gyártói tokozás
HiP247™
Rds On (max.) / Id, Ugs
26mohm / 50A, 18V
Tokozás
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 5mA