SCT20N120H elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Rohm Semiconductor
Raktáron: 0
Adatlap
N csatornás 1200 V 20A (Tc) 175W (Ta) Felületszerelt H2PAK-2
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SCT20N120H
DigiKey raktári szám
497-SCT20N120HTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-SCT20N120HCT-ND - Vágott szalag (CT)
497-SCT20N120HDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SCT20N120H
Leírás
SICFET N-CH 1200V 20A H2PAK-2
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
SCT20N120H modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,5V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
45 nC @ 20 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
+25V, -10V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
650 pF @ 400 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
175W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 200°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
1200 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
H2PAK-2
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
20V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
290mohm / 10A, 20V