SCT20N120 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
IXYS
Raktáron: 20
Adatlap
Similar
IXYS
Raktáron: 277
Adatlap
Raktáron: 681
Raktáron: 677
Microchip Technology
Raktáron: 134
N csatornás 1200 V 20A (Tc) 175W (Ta) Furatszerelt HiP247™
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SCT20N120
DigiKey raktári szám
497-15170-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SCT20N120
Leírás
SICFET N-CH 1200V 20A HIP247
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SCT20N120 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,5V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
45 nC @ 20 V
Csomagolás
Csőtár
Ugs (Max)
+25V, -10V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
650 pF @ 400 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
175W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 200°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
1200 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
HiP247™
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
20V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
290mohm / 10A, 20V