SCT1000N170
DigiKey raktári szám
SCT1000N170-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SCT1000N170
Leírás
HIP247 IN LINE
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1700 V 7A (Tc) 96W (Ta) Furatszerelt HiP247™
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SCT1000N170 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,5V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
13.3 nC @ 20 V
Csomagolás
Csőtár
Ugs (Max)
+22V, -10V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
133 pF @ 1000 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
96W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 200°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
1700 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
HiP247™
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
20V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
1,3ohm / 3A, 20V