PD55003-E
DigiKey raktári szám
497-5297-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PD55003-E
Leírás
RF MOSFET LDMOS 12.5V POWERSO10
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF Mosfet 12.5 V 50 mA 500MHz 17dB 3W 10-SO
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PD55003-E modellek
Kategória
Névleges áram (Amper)
2,5A
Gyártó
STMicroelectronics
Üzemi áram
50 mA
Csomagolás
Csőtár
Kimeneti teljesítmény
3W
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges feszültség
40 V
Technológia
LDMOS
Tokozás
PowerSO-10, szabadon lévő alsó kontaktus
Frekvencia
500MHz
Gyártói tokozás
10-SO
Erősítés
17dB
Alap típusszám
Üzemi feszültség
12.5 V