M1F45M12W2-1LA
DigiKey raktári szám
497-M1F45M12W2-1LA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
M1F45M12W2-1LA
Leírás
MOSFET 4N-CH 1200V ACEPACK DMT
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MOSFET tömb 1200V (1,2kV) 30A (Tc) Furatszerelt ACEPACK DMT-32
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
M1F45M12W2-1LA modellek
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
64mohm / 20A, 18V
Gyártó
STMicroelectronics
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 1mA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
100nC / 18V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2086pF / 800V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Szilícium-karbid (SiC)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Konfiguráció
4 N-csatornás
Tokozás
32-PowerDIP modul (1,264", 32,10mm)
Drain-source feszültség (Udss)
1200V (1,2kV)
Gyártói tokozás
ACEPACK DMT-32
Drain áram (Id) 25°C-on
30A (Tc)