LF33ABDT-TR
DigiKey raktári szám
497-5225-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-5225-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-5225-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LF33ABDT-TR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA DPAK
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LF33ABDT-TR modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
1 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
12 mA
Alkatrész státusza
Aktív
PSRR
80dB ~ 65dB (120Hz ~ 65dB)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
16V
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
DPAK
Dropout feszültség (max.)
0,7V / 500mA