LDO40LPU33RY
DigiKey raktári szám
497-18288-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-18288-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-18288-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LDO40LPU33RY
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 400MA 6-DFN
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 400mA 6-DFN (3x3)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LDO40LPU33RY modellek
Kategória
Max. üzemi áram
140 µA
Gyrt.
PSRR
77dB ~ 42dB (100Hz ~ 10kHz)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
áramkorlát, kikapcsolás túlmelegedéskor
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimenet típusa
Típusjelölés
autóipar
Szabályozók száma
1
Minősítés
AEC-Q100
Bemeneti feszültség (max.)
38V
Rögzítés módja
Felületszerelt, hornyolt élű
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Tokozás
6-VDFN szabadon lévő kontaktus
Dropout feszültség (max.)
0,27V / 400mA