LDLN025PU33R
DigiKey raktári szám
497-17003-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-17003-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-17003-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LDLN025PU33R
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 250MA 4-DFN
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 250mA 4-DFN (1x1)
EDA / CAD modellek
LDLN025PU33R modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
25 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
425 µA
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 60dB (100Hz ~ 100KHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat, lágyindítás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
4-XDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
4-DFN (1x1)
Dropout feszültség (max.)
0,25V / 250mA