LDLN015PU28R
DigiKey raktári szám
497-14027-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-14027-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
LDLN015PU28R
Leírás
IC REG LINEAR 2.8V 150MA 6-DFN
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA 6-DFN (2x2)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LDLN015PU28R modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
60 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
120 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
PSRR
92dB ~ 50dB (1kHz ~ 100kHz)
Alkatrész státusza
Elavult
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
6-UFDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
2,8V
Gyártói tokozás
6-DFN (2x2)
Dropout feszültség (max.)
0,18V / 150mA