LDL112PV33R
DigiKey raktári szám
497-15218-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-15218-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-15218-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LDL112PV33R
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1.2A 6-DFN
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1,2A 6-DFN (3x3)
EDA / CAD modellek
LDL112PV33R modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
70 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
400 µA
PSRR
57dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, ellenáram
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
6-VDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
6-DFN (3x3)
Dropout feszültség (max.)
0,6V / 1,2A