LDK715M33R
DigiKey raktári szám
497-17847-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-17847-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-17847-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LDK715M33R
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 85MA SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 85mA SOT-23-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LDK715M33R modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
7 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
8.5 µA
Alkatrész státusza
Aktív
PSRR
57dB ~ 38dB (100kHz ~ 1kHz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
24V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
1V / 85mA